Acasă
Jocurile Olimpice
Urmărește
Rezultate
Pentru Tine
Euro 2024
Tenis
Snooker
Toate sporturile
Fotbal
Europa League
Calendar
Clasamente
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
Autentificare
Acasă
Urmărește
Rezultate
Pentru Tine
Cele mai populare
Euro 2024
Euro 2024 Acasă
Calendar
Faze grupelor
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
Tenis
Tenis Acasă
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Snooker
Snooker Acasă
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Fotbal
Fotbal Acasă
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Atletism
Atletism Acasă
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet Acasă
Calendar/Rezultate
Box
Box Acasă
Calendar/Rezultate
Toate sporturile
Afișează toate
As.ro
Atletism
Atletism Acasă
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet Acasă
Calendar/Rezultate
Box
Box Acasă
Calendar/Rezultate
Ciclism
Ciclism Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Turul Franței
Toate competițiile
Cycling - Track
Cycling - Track Acasă
UCI Track Champions League
Euro 2024
Euro 2024 Acasă
Calendar
Faze grupelor
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
F1
F1 Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Fotbal
Fotbal Acasă
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Gimnastică
Gimnastică Acasă
Calendar/Rezultate
Haltere
Haltere Acasă
Calendar/Rezultate
Handbal
Handbal Acasă
Calendar/Rezultate
Liga Campionilor
World Championships
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice Acasă
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Jocurile Paralimpice
MMA
MMA Acasă
Calendar/Rezultate
Natație
Natație Acasă
Calendar/Rezultate
Campionate Mondiale
Toate competițiile
Rugby
Rugby Acasă
Calendar/Rezultate
Predicții
Cupa Mondială
6 nations
Scrimă
Scrimă Acasă
Calendar/Rezultate
Snooker
Snooker Acasă
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Speedway
Speedway Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Clasamente
Sporturi cu motor
Sporturi cu motor Acasă
Calendar/Rezultate
MotoGP
F1
Raliuri
FIA ETCR
Speedway
Sporturi de iarnă
Sporturi de iarnă Acasă
Calendar/Rezultate
Biatlon
Hochei pe Gheaţă
Sărituri cu Schiurile
Toate sporturile
Tenis
Tenis Acasă
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Tenis de Masă
Tenis de Masă Acasă
Calendar/Rezultate
Volei
Volei Acasă
Calendar/Rezultate
CEV Champions League
World League
Campionatul European
Toate ligile
FC Twente - OB formație
Europa League / Etapă Grupă
De Grolsch Veste / 03.11.2011
FC Twente
Finalizat
3
2
OB
D. Høegh
(36' A.G)
D. Landzaat
(38')
L. Fer
(83')
B. Fall
(12', 63')
Rezumat
Statistici
Echipele de start
Clasament
Știri
Meciuri înrudite
FC Twente
4-2-1-3
11
Bajrami
11
Bajrami
13
Mihaylov
13
Mihaylov
15
Rosales
15
Rosales
19
Douglas
19
Douglas
20
Tiendalli
20
Tiendalli
22
Chadli
22
Chadli
24
John
24
John
4
Wisgerhof
4
Wisgerhof
6
Brama
6
Brama
7
Landzaat
7
Landzaat
9
de Jong
9
de Jong
OB
4-4-2
10
Johansson
10
Johansson
11
Skoubo
11
Skoubo
15
Sørensen
15
Sørensen
18
Traoré
18
Traoré
2
Ruud
2
Ruud
21
Gíslason
21
Gíslason
22
Mendy
22
Mendy
26
Høegh
26
Høegh
33
Wessels
33
Wessels
5
Møller Christensen
5
Møller Christensen
99
x2
Fall
99
x2
Fall
FC Twente
4-2-1-3
11
Bajrami
11
Bajrami
13
Mihaylov
13
Mihaylov
15
Rosales
15
Rosales
19
Douglas
19
Douglas
20
Tiendalli
20
Tiendalli
22
Chadli
22
Chadli
24
John
24
John
4
Wisgerhof
4
Wisgerhof
6
Brama
6
Brama
7
Landzaat
7
Landzaat
9
de Jong
9
de Jong
OB
4-4-2
10
Johansson
10
Johansson
11
Skoubo
11
Skoubo
15
Sørensen
15
Sørensen
18
Traoré
18
Traoré
2
Ruud
2
Ruud
21
Gíslason
21
Gíslason
22
Mendy
22
Mendy
26
Høegh
26
Høegh
33
Wessels
33
Wessels
5
Møller Christensen
5
Møller Christensen
99
x2
Fall
99
x2
Fall
FC Twente
OB
Echipe
4-2-1-3
4-4-2
Portari
13
N. Mihaylov
33
S. Wessels
Fundași
15
R. Rosales
19
Douglas
20
D. Tiendalli
4
P. Wisgerhof (C)
2
E. Ruud
22
B. Mendy
26
D. Høegh
5
A. Møller Christensen
Mijlocași
22
N. Chadli
(80' L. Fer)
6
W. Brama
7
D. Landzaat
(75' W. Janssen)
10
A. Johansson
15
(C) C. Sørensen
18
K. Traoré
(80' T. Reginiussen)
21
R. Gíslason
Atacanți
11
E. Bajrami
24
O. John
(90+3' N. Gouriye)
9
L. de Jong
11
M. Skoubo
(77' H. Andreasen)
99
B. Fall
(84' P. Utaka)
Rezerve
1
S. Boschker
14
W. Janssen
17
A. Rendla
2
T. Cornelisse
39
N. Gouriye
5
R. Bengtsson
8
L. Fer
17
M. Toppel
20
T. Johansen
24
B. Kadrii
4
H. Andreasen
7
P. Utaka
8
T. Reginiussen
9
R. Falk Jensen
Antrenori
C. Adriaanse
H. Clausen