Acasă
Jocurile Olimpice
Urmărește
Rezultate
Pentru Tine
Euro 2024
Tenis
Snooker
Toate sporturile
Fotbal
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Autentificare
Acasă
Urmărește
Rezultate
Pentru Tine
Cele mai populare
Euro 2024
Euro 2024 Acasă
Calendar
Faze grupelor
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
Tenis
Tenis Acasă
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Snooker
Snooker Acasă
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Fotbal
Fotbal Acasă
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Atletism
Atletism Acasă
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet Acasă
Calendar/Rezultate
Box
Box Acasă
Calendar/Rezultate
Toate sporturile
Afișează toate
As.ro
Atletism
Atletism Acasă
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet Acasă
Calendar/Rezultate
Box
Box Acasă
Calendar/Rezultate
Ciclism
Ciclism Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Turul Franței
Toate competițiile
Cycling - Track
Cycling - Track Acasă
UCI Track Champions League
Euro 2024
Euro 2024 Acasă
Calendar
Faze grupelor
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
F1
F1 Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Fotbal
Fotbal Acasă
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Gimnastică
Gimnastică Acasă
Calendar/Rezultate
Haltere
Haltere Acasă
Calendar/Rezultate
Handbal
Handbal Acasă
Calendar/Rezultate
Liga Campionilor
World Championships
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice Acasă
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Jocurile Paralimpice
MMA
MMA Acasă
Calendar/Rezultate
Natație
Natație Acasă
Calendar/Rezultate
Campionate Mondiale
Toate competițiile
Rugby
Rugby Acasă
Calendar/Rezultate
Predicții
Cupa Mondială
6 nations
Scrimă
Scrimă Acasă
Calendar/Rezultate
Snooker
Snooker Acasă
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Speedway
Speedway Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Clasamente
Sporturi cu motor
Sporturi cu motor Acasă
Calendar/Rezultate
MotoGP
F1
Raliuri
FIA ETCR
Speedway
Sporturi de iarnă
Sporturi de iarnă Acasă
Calendar/Rezultate
Biatlon
Hochei pe Gheaţă
Sărituri cu Schiurile
Toate sporturile
Tenis
Tenis Acasă
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Tenis de Masă
Tenis de Masă Acasă
Calendar/Rezultate
Volei
Volei Acasă
Calendar/Rezultate
CEV Champions League
World League
Campionatul European
Toate ligile
Regionalliga Nord clasament
Regionalliga Nord / Matchday 7
22.04.2022
Eintracht Norderstedt
Finalizat
0
0
SSV Jeddeloh
Rezumat
Statistici
Clasament
Știri
Meciuri înrudite
Regionalliga Nord clasament
Regionalliga Nord clasament
Vezi toate
În direct
N/A
În direct
Acasă
În deplasare
Atac
Apărare
Group North
Echipe
M
V
E
Î
GM
GP
+/-
Puncte
1
Holstein Kiel II
HOL
20
12
5
3
39
19
20
41
2
SC Weiche Flensburg 08
SCW
20
11
5
4
39
24
15
38
3
FC Teutonia Ottensen
TEU
20
10
6
4
39
24
15
36
4
Hamburger SV II
HSV2
20
10
4
6
36
27
9
34
5
VfB Lübeck
LÜB
20
10
3
7
40
23
17
33
6
SV Drochtersen/Assel
DRO
20
8
9
3
23
18
5
33
7
FC St. Pauli II
STP2
20
6
6
8
23
29
-6
24
8
Eintracht Norderstedt
NOR
20
5
8
7
33
31
2
23
9
Phönix Lübeck
PHO
20
5
6
9
27
40
-13
21
10
Heider SV
HEI
20
2
3
15
17
46
-29
9
11
Altona 93
ALT
20
2
3
15
17
52
-35
9
Group South
Echipe
M
V
E
Î
GM
GP
+/-
Puncte
1
VfB Oldenburg
OLD
18
13
4
1
45
12
33
43
2
Werder Bremen II
WER2
18
13
3
2
47
13
34
42
3
VfV 06 Hildesheim
VFV
18
9
2
7
32
34
-2
29
4
Atlas Delmenhorst
ATL
18
6
7
5
22
22
0
25
5
Hannover 96 II
H962
18
7
3
8
28
23
5
24
6
SSV Jeddeloh
SSV Jeddeloh
18
6
6
6
25
28
-3
24
7
BSV Rehden
REH
18
4
6
8
29
35
-6
18
8
Lüneburger SK Hansa
LSK
18
3
7
8
15
28
-13
16
9
HSC Hannover
HSC
18
4
3
11
18
42
-24
15
10
FC Oberneuland
OBE
18
3
3
12
11
35
-24
12
Grupa Campionilor
Echipe
M
V
E
Î
GM
GP
+/-
Puncte
1
VfB Oldenburg
OLD
10
6
4
0
32
13
19
39
2
SC Weiche Flensburg 08
SCW
10
7
1
2
28
21
7
35
3
Werder Bremen II
WER2
10
4
1
5
33
18
15
29
4
Holstein Kiel II
HOL
10
4
2
4
24
16
8
28
5
VfB Lübeck
LÜB
10
5
4
1
23
17
6
26
6
Hamburger SV II
HSV2
10
4
2
4
28
30
-2
24
7
FC Teutonia Ottensen
TEU
10
2
5
3
31
37
-6
24
8
Atlas Delmenhorst
ATL
10
1
4
5
18
28
-10
18
9
Hannover 96 II
H962
10
3
2
5
27
33
-6
16
10
VfV 06 Hildesheim
VFV
10
0
3
7
18
49
-31
10
Grupă Retrogradare
Echipe
M
V
E
Î
GM
GP
+/-
Puncte
1
Phönix Lübeck
PHO
10
9
1
0
40
19
21
45
2
Eintracht Norderstedt
NOR
10
6
4
0
37
12
25
39
3
SSV Jeddeloh
SSV Jeddeloh
12
5
5
2
34
17
17
38
4
SV Drochtersen/Assel
DRO
10
4
4
2
28
16
12
34
5
BSV Rehden
REH
12
6
2
4
39
30
9
29
6
FC St. Pauli II
STP2
10
3
2
5
29
26
3
26
7
Lüneburger SK Hansa
LSK
12
3
4
5
15
27
-12
22
8
HSC Hannover
HSC
12
2
4
6
24
39
-15
19
9
Altona 93
ALT
10
1
5
4
22
35
-13
17
10
FC Oberneuland
OBE
12
2
2
8
21
44
-23
16
11
Heider SV
HEI
10
2
1
7
23
47
-24
12