Acasă
Jocurile Olimpice
Urmărește
Rezultate
Pentru Tine
Euro 2024
Tenis
Snooker
Toate sporturile
Rugby
Calendar/Rezultate
Predicții
Cupa Mondială
6 nations
Autentificare
Acasă
Urmărește
Rezultate
Pentru Tine
Cele mai populare
Euro 2024
Euro 2024 Acasă
Calendar
Faze grupelor
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
Tenis
Tenis Acasă
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Snooker
Snooker Acasă
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Fotbal
Fotbal Acasă
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Atletism
Atletism Acasă
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet Acasă
Calendar/Rezultate
Box
Box Acasă
Calendar/Rezultate
Toate sporturile
Afișează toate
As.ro
Atletism
Atletism Acasă
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet Acasă
Calendar/Rezultate
Box
Box Acasă
Calendar/Rezultate
Ciclism
Ciclism Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Turul Franței
Toate competițiile
Cycling - Track
Cycling - Track Acasă
UCI Track Champions League
Euro 2024
Euro 2024 Acasă
Calendar
Faze grupelor
Cei mai buni marcatori
Fostele câștigătoare
F1
F1 Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Fotbal
Fotbal Acasă
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Euro 2024
Toate ligile
Gimnastică
Gimnastică Acasă
Calendar/Rezultate
Haltere
Haltere Acasă
Calendar/Rezultate
Handbal
Handbal Acasă
Calendar/Rezultate
Liga Campionilor
World Championships
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice Acasă
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Jocurile Paralimpice
MMA
MMA Acasă
Calendar/Rezultate
Natație
Natație Acasă
Calendar/Rezultate
Campionate Mondiale
Toate competițiile
Rugby
Rugby Acasă
Calendar/Rezultate
Predicții
Cupa Mondială
6 nations
Scrimă
Scrimă Acasă
Calendar/Rezultate
Snooker
Snooker Acasă
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Speedway
Speedway Acasă
Calendar/Rezultate
Calendar
Clasamente
Sporturi cu motor
Sporturi cu motor Acasă
Calendar/Rezultate
MotoGP
F1
Raliuri
FIA ETCR
Speedway
Sporturi de iarnă
Sporturi de iarnă Acasă
Calendar/Rezultate
Biatlon
Hochei pe Gheaţă
Sărituri cu Schiurile
Toate sporturile
Tenis
Tenis Acasă
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Tenis de Masă
Tenis de Masă Acasă
Calendar/Rezultate
Volei
Volei Acasă
Calendar/Rezultate
CEV Champions League
World League
Campionatul European
Toate ligile
Enisei-STM - Brive formație
Challenge Cup / Etapă Grupă
FSBI Yug-Sport / 12.12.2015
Enisei-STM
Finalizat
10
7
Brive
1
Încercări
1
1
Conversii
1
1
Penaltiuri
0
0
Drop Goals
0
Rezumat
Statistici
Echipele de start
Clasament
Meciuri înrudite
Știri
Enisei-STM
1
Volkov
1
Volkov
10
x2
Kushnarev
10
x2
Kushnarev
11
Simplikevich
11
Simplikevich
12
Babaev
12
Babaev
13
Kacharava
13
Kacharava
14
Malneek
14
Malneek
15
Kurashov
15
Kurashov
2
Gasanov
2
Gasanov
3
Zykov
3
Zykov
4
Saulite
4
Saulite
5
Krasylnyk
5
Krasylnyk
6
Butenko
6
Butenko
7
Sidorov
7
Sidorov
8
Rudoy
8
Rudoy
9
Baranovs
9
Baranovs
Brive
1
Lavergne
1
Lavergne
10
Sola
10
Sola
11
Masilevu
11
Masilevu
12
Laranjeira
12
Laranjeira
13
Mignardi
13
Mignardi
14
Septar
14
Septar
15
Neisen
15
Neisen
2
Da Ros
2
Da Ros
3
Tuncer
3
Tuncer
4
Lebas
4
Lebas
5
Steenkamp
5
Steenkamp
6
Briatte
6
Briatte
7
Luafutu
7
Luafutu
8
Whetton
8
Whetton
9
Bézy
9
Bézy
Enisei-STM
1
Volkov
1
Volkov
10
x2
Kushnarev
10
x2
Kushnarev
11
Simplikevich
11
Simplikevich
12
Babaev
12
Babaev
13
Kacharava
13
Kacharava
14
Malneek
14
Malneek
15
Kurashov
15
Kurashov
2
Gasanov
2
Gasanov
3
Zykov
3
Zykov
4
Saulite
4
Saulite
5
Krasylnyk
5
Krasylnyk
6
Butenko
6
Butenko
7
Sidorov
7
Sidorov
8
Rudoy
8
Rudoy
9
Baranovs
9
Baranovs
Brive
1
Lavergne
1
Lavergne
10
Sola
10
Sola
11
Masilevu
11
Masilevu
12
Laranjeira
12
Laranjeira
13
Mignardi
13
Mignardi
14
Septar
14
Septar
15
Neisen
15
Neisen
2
Da Ros
2
Da Ros
3
Tuncer
3
Tuncer
4
Lebas
4
Lebas
5
Steenkamp
5
Steenkamp
6
Briatte
6
Briatte
7
Luafutu
7
Luafutu
8
Whetton
8
Whetton
9
Bézy
9
Bézy
Enisei-STM
Brive
Titularii
1
A. Volkov
10
Y. Kushnarev
11
D. Simplikevich
12
M. Babaev
13
D. Kacharava
14
R. Malneek
15
I. Kurashov
2
N. Gasanov
3
I. Zykov
4
U. Saulite
5
V. Krasylnyk
6
P. Butenko
7
M. Sidorov
8
A. Rudoy
9
J. Baranovs (C)
1
D. Lavergne
10
R. Sola
11
B. Masilevu
12
T. Laranjeira
13
(C) A. Mignardi
14
A. Septar
15
A. Neisen
2
F. Da Ros
3
Y. Tuncer
4
V. Lebas
5
W. Steenkamp
6
H. Briatte
7
P. Luafutu
8
W. Whetton
9
N. Bézy
Rezerve
16
S. Selskii
17
A. Polivalov
18
E. Pronenko
19
A. Temnov
20
R. Gaisin
21
A. Shcherban
22
Y. Rechnev
23
D. Krotov
16
T. Acquier
17
G. Shvelidze
18
K. Buys
19
F. Sanconnie
20
S. Hirèche
21
P. Narisia
22
D. Delarue
23
J. Pejoine
Antrenori
A. Pervukhin
N. Godignon
P. Carbonneau
D. Casadeï
Arbitri
Arbitru la centru
V. Iordescu